Targi handlowe 16 wrzesień 2016

 w Targi handlowe, Uncategorized

W dniu 16 września w Pijalni Głównej w Krynicy Zdrój odbyły się kolejne już targi handlowe Rovity i PGD. Atmosfera była podniosła gdyż spotkanie było doskonałą okazją do świętowania jubileuszu 25-lecia firmy i przyznania nagród dla klientów, producentów oraz pracowników.

W spotkaniu wzięło udział blisko 700 zaproszonych gości wśród których znaleźli się producenci oraz klienci. W części handlowej uczestniczyło około 100 producentów. Wśród nich byli m.in. Zott, Bielmar, Woseba, Mokate, Foodcare, Red Bull, Maspex, Herbapol, Strauss.

Klienci mogli skorzystać ze specjalnie na ten dzień przygotowanej oferty handlowej. Nie brakowało licznych degustacji oferowanych przez firmy : Barilla, Woseba, Tchibo, Międzychód, Fitfood oraz specjalnych pokazów baristy firmy Strauss.

Punktualnie o godz.22.00 na scenie pojawiła się gwiazda wieczoru – zespół Lady Pank – jedna z najpopularniejszych grup w historii polskiego rocka. Hity : Kryzysowa narzeczona, Mniej niż zero czy  Fabryka małp śpiewali wszyscy. Kto nie był niech żałuje. Było rewelacyjnie!!!

Po północy bawił się z nami zespół Jorrgus – którego występ był dla wszystkich niespodzianką. Zabawa trwała do białego rana.