Finał programu „Żyj zdrowo i stylowo”

 w Aktualności

Ostatni weekend upłynął zwycięzcom konkursu „Żyj zdrowo i stylowo”  w klimatycznym pałacu Brzeźno SPA&Golf. Właśnie tam obok pałacu  znajduje się jedno z najpiękniejszych i najlepiej przystosowanych do profesjonalnej gry pole golfowe. Był to weekend  pod znakiem wypoczynku i relaksu.

 

Pomimo, że aura nie dopisała chętnych do nauki gry w golfa nie brakowało. Każdy kto chciał poznać tajniki gry mógł uczestniczyć w Akademii golfa prowadzonej pod okiem profesjonalnego trenera.  Czy choć trochę połknęli bakcyla – zobaczymy….

Oprócz nauki gry w golfa klienci mieli okazję uczestniczyć w ciekawym wykładzie Pani dietetyk – „ Dieta pobudzająca i usypiająca, to co jemy wpływa na to jak pracujemy” jak również dowiedzieli się dlaczego warto pić wodę alkaiczną. Jednak największą atrakcją były warsztaty stylu prowadzone przez stylistę Piotra Sałatę oraz makijażystkę i stylistkę   Renatę Łosicką. Panie i nie tylko Panie , bo Panowie również brali udział w  warsztatach były zachwycone – dowiedziały się jak ubrać się stosownie do sylwetki, wzrostu, jak eksponować atuty ciała a jak ukryć mankamenty itp.  Emocjom i pytaniom  nie było końca.   A wieczorem  zrelaksowani po  sesjach w SPA  DJ serwował muzyczne hity, które porwały nas tańca. Nic ująć i nic dodać – weekend w Brzeźnie zapamiętamy jako stylowy…….