Program Partnerski „Odkrywamy zakątki świata 2017”

 w Aktualności

Kolejny raz najlepsi Klienci Rovity S.A. uczestniczyli w dorocznej Konferencji Sprzedaży, która odbyła się w dniach 07-14.06.2018r. Tym razem Klientów gościliśmy w przepięknej Portugalii na wybrzeżu Algarve.

Algarve – to słoneczna kraina położona na krawędzi Europy. Plaże otoczone malowniczymi klifami, uznane za jedne z najpiękniejszych na świecie, niesamowite widoki na Ponta da Piedade  oraz  przepiękna Lizbona sprawiły, że byliśmy wszyscy oczarowani.

Atmosfera wyjazdu oraz niesamowite atrakcje sprawiły, że Klienci wrócili zachwyceni.

Naszymi gośćmi specjalnymi byli tym razem – Marta Wojtal, Piotr Sałata oraz Renata Łosicka, którzy stworzyli rewelacyjny team do przeprowadzenia metamorfoz naszych Klientów . Zwieńczeniem przemian była sesja fotograficzna  stworzona przez Martę Wojtal w iście bajkowej scenerii. Metamorfozy – to magiczne przeżycie, spełnienie marzeń i możliwość odskoczni od codziennej rutyny. Taki właśnie niesamowity i inspirujący czas mogliśmy podarować  naszym Klientom.

Z nami każdy wyjazd jest niezapomniany! Piękne widoki, pyszna kuchnia. A wszystko to w doborowym towarzystwie. To musiało się udać!!!

Mamy nadzieję, że te pozytywne emocje zostaną z nami na dłużej, a my już teraz trzymamy kciuki za realizację kolejnego naszego Programu Partnerskiego.

[flagallery gid=41]